Diskusija su dizainere. Virtuves baldai ir jų stilius

Kokie virtuvės baldai populiariausi, koks stilius?

  • Vienas populiariausių pasirinkimų – modernūs virtuvės baldai. Tiek jaunos šeimos, tiek vyresnio amžiaus žmonės renkasi modernų stilių, norime būti jaunatviški, palaikyti dinamišką gyvenimo stilių. Toks pasirinkimas nėra blogas, tačiau reikėtų išlaikyti balansą. Per daug išmanių technologijų gali varginti kasdieniniame gyvenime.

Nuo ko pradėti visus darbus. Kaip surasti tinkamiausia stilių?

  • Būtų keista, jeigu nerekomenduočiau savo paslaugų (Juokiasi). Bet kokiu atveju, norint išsirinkti tinkamiausią baldų stilių, reikia gerai suprasti kuo jie skiriasi. Kada atsirado? Kokios erdvėse dažniausiai naudojami? Atsakyti reikia į daug klausimų. Tačiau, tie kas nori susikurti jaukius namus, verta atlikti namų darbus.

Virtuvės baldai ir oranžinė, salotinė spalva. Ar verta naudoti ryškias spalvas?

  • Virtuvės kambryje būna išties dažnai. Jeigu tai bendra erdvė su svetaine, tada tai mūsų pastovi būvimo vieta. Virtuves baldai neturi blaškyti jūsų dėmesio ar išsirinkti iš visų baldų. Rekomenduočiau rinktis mažiau ryškias spalvas, jos praktiškesnės.

Nestandartiniai virtuves baldai tradiciškame dviejų kambarių bute

Prasidėjus nekilnojamo turto pirkimo bumui daugėjo ir baldų užsakymų. Daugelis nestandartinių baldų specialistų prisimena tuos metus, kada nebuvo laiko poilsiui. Vieni dažniausių užsakovų, tai jaunos šeimos. Ir niekam ne paslaptis, kad populiariausi dviejų kambarių butai. Optimaliausias variantas pradedant kurti šeimą. Nedidelėse erdvėse reikėjo kurti nestandartinius sprendimus. Individualus baldų gaminimas, geriausias variantas. Tokiame bute nėra daug kambarių, tad kiekvienam iš jų reikia skirti daug dėmesio. Apgalvojama kiekviena interjero detalė. Siekiama, kad virtuves baldai būtų ergonomiški ir jų spalvos neerzintų šeimininkų.

Buitinės įrangos išdėstymas

Užsisakant nestandartinius virtuvės baldus dažniausiai naudojama įmontuojama buitinė techniką. Pagrindinė užduotis tinkamai išdėstyti visus įrenginius. Dažniausiai naudojamus, padaryti lengvai prieinamus tiek suaugusiems, tiek vaikams. Sunkiausia, kad nėra daug erdvės, o buitinės technikos turime daug. Tačiau profesionalūs baldų kūrėjai visada suranda sprendimą. Kartais reikia pasitelkti fantaziją, kad kiekvienas įrenginys rastų savo vietą. Pagrindinis nestandartinių baldų pliusas, kad kiekvieną objektą galime suplanuoti pagal kambario plotą. Norint, kad nesimatytų visų įrenginių, jie montuojami spintelėse, tad virtuvės baldai atrodo tradiciškai. Juk pagrindinis kriterijus, tai, kad kiekvieną rytą būtų patogu naudotis šaldytuvu, dujine virykle ar mikrobangų krosnele.