Sakoma, kad būtent suknelė yra tas drabužis, kurio niekada nebus per daug. Ir su tuo, ko gero, sutiktų didžioji dalis dailiosios lyties atstovių. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, kad tam tikrų taisyklių laikymasis užtikrins puikų efektą – jums nereikės turėti šimtą suknelių, tačiau visada būsite tikros, kad bet kokia proga turėsite kuo pasipuošti. Taigi, šį kartą atsakysime į klausimą, kokių suknelę verta turėti šiltajam metų laikui.

Smulkaus gėlėto rašto

Tokia suknelė puikiai tiks kuriant kasdienį ar neįnoringą romantišką stilių. Ją tiks dėvėti kasdien, einant apsipirkti, keliaujant ar vykstant prieš jūros, kitų vandens telkinių.

Suknelė, marginta tropinių augalų motyvais

Kaip ir praėjusią vasarą, šios suknelės dar madingos ir 2019 metais. Na, o dar viena puiki žinia yra ta, kad tokia suknelės puikiai tiks įvairiomis progomis – ir kasdienai, ir į pajūrį, ir gamtą, ir vykstant į jaukią šeimos ar draugų šventę.

Vienspalvė klasikinė suknelė

Tai – dar viena vasarinė suknelė, kurią verta turėti savo spintoje. Ji tiks ir į darbą, ir vykstant į verslo pokalbį ar kelionę, o taip pat – į oficialią šventę. Priderinusios prie tokios suknelės skirtingus papuošalus ar aprangos elementus, nesunkiai sukursite daug įvairių įvaizdžių.

Lininė suknelė

Jei dievinate lengvumą, neapibrėžtumą, gaivumą bei judesių laisvę, tai vasarinės suknelės pagamintos iš lino, yra puikus pasirinkimas. Jos tiks ir kasdienai, ir keliaujant.

Puošni suknelė su daugybe dekoro elementų

Vasara yra tas metas, kai dažnas iš mūsų dalyvaujame tokiose šventės, kaip vestuvės, jubiliejai ar krikštynos. Na, o tokiomis progomis išsiversti be puošnios, daugybe dekoro elementų papuoštos suknelės, gali būti sunku. Taigi, bent kelios tokios vasarinės tikrai turėtų atsidurti jūsų spintoje.

Maža juoda suknelė

Na, o pabaigai belieka tik priminti dar vieną elementą, tai – klasikos pasididžiavimas, maža juoda suknelė. Ir nors, atrodytų, kad toks drabužis vasarą gali atrodyti ypač nuobodžiai, niekada negali žinoti, kokios progos jus aplankys šiltuoju metų laiku.

Puoškitės, žavėkite ir stebinkite vasariškai įvaizdžiais.