Šilumos siurbliai ir kaip juos išsirinkti?

Ką pataria šios srities specialistai? Kompanijos pavadinimas pats kalba už save. Juk „Panasonic“ tai pasaulinio lygio kompanija, kuri dėl savo gaminamos produkcijos aukštos kokybės turi gerą vardą. Ne vienas klientas su malonumu renkasi būtent šio gamintojo produkciją. Didelis šilumos siurblių asortimentas. Aukštos techninės charakteristikos ir paprastas valdymas. Ko gero pagrindiniai kriterijai, kurie šio gamintojo produkciją padaro išskirtine. Jeigu planuojate įsigyti būtent šio gamintojo šilumos siurblius, tad konsultuokitės su specialistais dėl tinkamiausio modelio pasirinkimo. Kodėl nuotolinis šilumos siurblio valdymas yra reikalingas? Tai nėra būtina funkcija, tačiau tai komfortabilumas. Juk kiekvienas norime, kad namuose jaustumėmės patogiai. Nereikėtų rūpintis šildymo sistema. Grįžus namo norime pailsėti. Taigi, nuotolinio valdymo sistemos yra reikalingos mūsų patogumui. Didžioji dalis šilumos siurblių turi wi-fi, todėl juos galima valdyti naudojant išmanųjį telefoną. Kokius faktorius reikia įvertinti, norint užsisakyti šilumos siurblį? Jau ne kartą esame minėję, kad vienas svarbiausių kriterijų, pagal, kurį rekomenduojame rinktis šilumos siurblius, tai jų techninės savybės. Kada šilumos siurblys yra galingas, turi daug papildomų funkcijų, galite būti tikri, kad juo naudositės ilgus metus.

Saulės energija ir šilumos siurbliai

Ko gero prieš gerus dvidešimt metų tokių įrenginių pavadinimai būtų skambėję, kaip iš fantastinio filmo. Šiandien, kiekvienas gali įsigyti modernų šilumos siurblį, kuris naudoja saulės energiją. Pažangios šildymo technologijos jau mūsų namuose. Išmaniuoju galite valdyti šilumos siurblį. Nustatyti norimą temperatūrą, perjungti programą. Ar Lietuvoje verta pirkti tokį šilumos siurblį? Ne vienas klientas galvoja apie tokio šilumos siurblio pirkimą, tačiau vienintelis kriterijus, kuris verčia abejoti jo nauda, tai, jog Lietuvoje šiltasis metų laikas yra gan trumpas. Saulėtos dienos nėra mūsų kasdienybė. Prieš perkant šilumos siurblį rekomenduojama konsultuotis su specialistais. Galite sužinoti atsiliepimus tų klientų, kurie turi modernius šilumos siurblius. Vienas pagrindinių aspektų, tai namas turi būti gerai apšildytas. Kiek kainuoja šilumos siurbliai, kurie gali išnaudoti saulės energiją? Termodinaminiai šilumos siurbliai yra vieni brangiausių rinkoje. Šie įrenginiai gali kainuoti nuo 1500 Eur iki 10000 Eur. Tiksli įrenginio kaina priklausys nuo gamintojo ir modelio.

Vėjo energija ir šilumos siurbliai

Kas geriau termodinaminiai šilumos siurbliai ar šilumos siurbliai oras vanduo? Nėra vieningos nuomonės, kurie šilumos siurbliai yra geriau. Kiekvienas metodas yra naudingas. Tiek turint šilumos siurblį, kuris naudoja saulės energiją, tiek turint šilumos siurblį, kuris naudoja vėjo energiją galima pasiekti didelį ekonomiškumo lygį. Kaip jau minėjome tokie šilumos siurbliai turi būti tinkamai sumontuoti. Geriausia rinktis žinomų gamintojų produkciją. Taip, būsite garantuoti, kad šilumos siurblys veiks ilgus metus ir nereikalaus daug priežiūros. Kaip montuojami tokie šilumos siurbliai? Šilumos siurblių montavimas, tai darbas, kuris reikalauja daug praktinės patirties. Norėdami sužinoti daugiau apie šį procesą skaitykite kitus mūsų straipsnius.