Ar santechnikas Vilniuje yra paklausi paslauga?

Klausimas, kuris gana dažnai skamba. Ar ši paslauga dar reikalinga? Ar negalime patys atlikti santechninių darbų? Tikriausiai, kaip ir gydytojo, mokytojo profesijos, taip ir santechniko paslaugos bus paklausios dar ilgai. Santechnikas mums reikalingas ne tik kada norime susitvarkyti vonią ar pajungti skalbimo mašiną, santechniko paslaugos yra užsakomos grindų šildymo įrengimui ar viso namo vamzdynų sistemos kūrimui. Priklausomai nuo darbų, kurios reikės atlikti rekomenduojama ieškoti specializuotų santechnikų. Ką tai reiškia? Ne visi santechnikai atlieka visus santechninius darbus. Vieni santechnikai dirba tik su privačiais klientais ir tik pagal avarinius iškvietimus. Kiti speicializuojasi vonios kambario santechnikos darbuose, treti – jau minėtų šildomų grindų įrengime. Taigi, norėdami, kad jums reikalingi darbai būtų atlikti profesionaliai ir už konkurencingas kainas ieškokite specializuoto santechniko. Kaip susirasti santechniką? Vienas geriausių būdų, tai paklausti draugų, kaimynų. Specialistas pagal rekomendacijas yra vienas geriausių pasirinkimų.

Kada kviečiamas santechnikas?

Taigi, dažniausiai santechnikas yra kviečiamas atlikti vonios kambario santechnikos montavimą. Reikia pajungti vonią, dušo kabiną ar įrengti šildomas grindis. Rečiau užsisakoma didesniems santechniniams darbams. Šildymo sistemos įrengimas ar jau minėtos viso namo vamzdynų sistemos kūrimas yra tie darbai, kurie reikalauja daugiau darbo valandų. Santechnikai, kurie specializuojasi sudėtingesniuose darbuose dažnai turi daug darbo ir norint užsisakyti paslaugas reikės laukti kelis mėnesius. Kadangi sudėtinguose santechniniuose darbuose naudojamos brangios santechnikos prekės ir įranga, tad visiškai suprantama, kad šios srities profesionalų paklausa yra didžiulė.

Kiek gali kainuoti santechnikas ir jo teikiamos paslaugos?

Santechnikos paslaugų kainos gali būti labai įvairios. Viskas priklausys nuo santechniko kvalifikacijos, jo užimtumo. Taip, kokius darbus reikės atlikti. Smulkūs santechniniai darbai gali kainuoti nuo 20 Eur iki 100 Eur. Tai gali būti buitinės technikos montavimas, vamzdžių pajungimas, ar smulkių darbų atlikimas. Tuo tarpu sudėtingesni santechniniai darbai kainuoja gerokai brangiau. Tiek šildomų grindų įrengimas ar šildymo katilo montavimas gali kainuoti jau nuo 200 Eur iki kelių tūkstančių eurų. Viskas priklausys nuo darbų apimties. Kartais klientai galvoja, kad šildymo katilo montavimas yra nesudėtingas darbas, tačiau yra skirtingų kuro katilų, didelių ir mažų namų. Kartais tokie darbai gali užtrukti kelias dienas ar net kelias savaites. Norėdami sužinoti kiek kainuos santechnikos paslaugos jūsų mieste, kreipkitės į specialistus. Skambinkite santechnikui ir gausite tikslias paslaugų kainas.