Drąsiai galima sakyti, kad prieškambaris viena svarbiausių namų vietų – vos tik patekę į namus, pirmiausias išvystame šią zoną ir joje esančius baldus. Dar daugiau, būtent prieškambario baldai yra tie baldai, kurie talpina, ar bent jau turėtų sutalpinti ypač svarbius daiktus. Taigi, tampa aišku – prieškambario baldai turi būti ir funkcionalūs, ir estetiški. Tad, į ką svarbu atkreipti dėmesį tiems, kurie nori tinkamiausios investicijos?

Funkcionalumas bei estetiškumas tikrai dera

Visų pirmiausia reikia akcentuoti, kad surasti praktiškumą garantuojančius bei estetiškus baldus prieškambariui, tikrai yra įmanoma. Jums tereikia labai atsakingai įvertinti kiek daiktų norėsite sutalpinti į šiuos baldus ir pagal tai žinosite, kokio dydžio gaminį pirkti. Taip pat nepamirškite dar vienos detalės – jei planuojate laikytis tokius daiktus, kurie turėtų būti nepastebimi kitiems, geriausia rinktis gaminius, kurie turėtų bent kelias uždaras zonas. Na, o, tam, kad pavyktų užtikrinti puikų estetinį vaizdą, verta rinktis natūralios medienos prieškambario baldus, dekoruotus metalu ar stiklu. Žinoma, nepamirškite ir dar vienos gudrybės – atvirose zonose padėkite vieną kitą smulkmenėlę – žvakę, skintų gėlių puokštę ar rėmelius su nuotraukomis – tai papuoš ne tik patį baldą, bet ir visą erdvę.

Nepamirškite derinti

Kaip žinia, iš prieškambario paprastai yra patenkama į virtuvę arba svetainę, na, o jei šių zonų neskiria  durys, verta atkreipti dėmesį ir į tai, kokius baldus bus galima ten išvysti. Pavyzdžiui, jei iš prieškambario yra patenkama į virtuvę, o joje – medžio masyvo baldai, tai tokius reikėtų rinktis ir prieškambario baldus. Tokiu būdu bus išlaikoma stilistinė harmonija.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad ypač puikiu pasirinkimu gali tapti ne vientisas prieškambario baldų komplektas, o jų derinys iš 3 ar 4 atskirų dalių. Kuo naudingas šis pasirinkimas? Viskas dėl labai paprastos priežasties – dėmesį verta atkreipti į tai, kad labai gali būti, jog jau po kelerių metų norėsite daryti tam tikrus pakeitimus namuose. Taigi, pasirinkę atskirus baldus, vos tik panorėję, kai kuriuos iš jų galėsite pernešti į kitas namų erdves.