Perkant plastikinius, medinius langus ar duris svarbu, kad visa parduodama produkcija būtų itin aukštos kokybės. Svarbu įvertinti įvairius parametrus. Geriausias sprendimas, tai ieškoti kainos ir kokybės santykio. Tiek Vilniuje, tiek Kaune ar Klaipėdoje galima rasti nemažai įmonių, kurios parduoda kokybiškus plastikinius langus. Keletas tokių įmonių: domuslangai.lt, marlanga.lt, tikslangai.lt. Šiose internetinėse svetainėse rasite daug įvairių gamintojų, profilių. Rekomenduojame pirkti plastikinius langus iš tų įmonių, kurių specialistai turi ilgametę patirtį. Kodėl tai svarbus? Kuo daugiau patirties turi specialistas, tuo geresnį variantą pasiūlys jums.

Plastikiniai langai Vilniuje (Sostinėje)

Ar Vilniuje skiriasi langų kainos? Klausimas, kuris girdimas gana dažnai. Ne vienas specialistas užduoda klausimą ar Sostinėje langai brangesni, nei Kaune. Jeigu perkate viena ar du langus, tada tinkamą pardavėją rasite ir Vilniuje ir Alytuje. Tačiau tada, kada ieškote langų visam butui, namui ar komercinio tipo pastatui tada rekomenduotina ieškoti konkurencingiausio pasiūlymo. Interneto pagalba nesunkiai rasite langų pardavėjus tiek Vilniuje ar Kaune.

Ar verta pirkti langus kitame mieste?

Kaip jau minėjome, kada perkate langus visam butui ar individualiam namui, tada vertėtų pagalvoti apie tai, jog langai turi būti ne tik pigūs, bet turėtų atitinkamas technines savybes. Juk norime įsigyti produkciją, kuri užtikrins šilumą jūsų namuose. Šiuo metu galima užsisakyti langus, kurie yra nuo 50mm iki 11mm storio. Kuo storesnis stiklo paketas, tuo šiltesnis langas. Aišku, jeigu jūsų namuose yra moderni šildymo sistema ir visos namo sienos atitinkamai apšiltintos, tad verta rinktis šilčiausius langus. Ir atvirkščiai, jeigu turite vidutinę šildymo sistemą, tada neverta pirkti šilčiausių langų. Rinkitės eko kategorijos produkciją.

Plastikiniai ar mediniai langai? Kaip išsirinkti?

Prieš pradedant rinktis langus, svarbu žinoti, kad šiuo metu rinkoje siūloma ne tik plastikiniai langai, tačiau ir mediniai langai. Medis, natūrali medžiaga, kuri gerai sulaiko šilumą ir estetiškai atrodo įvairaus dizaino namuose. Vienintelis klausimas, kuris užduodamas renkantis langus, ar mediniai langai brangesni. Logiška, kad jų kaina yra didesnė. Juk naudojamos natūralios medžiagos. Mediniai langai dažnai tarnauja daugiau metų. Verte įvertinti ir jau minėtą estetinį vaizdą.