Ruošiantis imti paskolą, svarbu žinoti kokios paskolos yra teikiamos. Kokias sąlygas reikia atitikti, kad gautumėte paskolą? Specialistai pataria neskubėti renkantis paskolų bendrovę, o pirmiausia susipažinti su paskolų rūšimis. Šiandien bendrai aptarsime penkias populiariausias paskolų rūšis. Pirmoji, tai paskolos verslui. Tokios paskolos dažniausiai skirtos įvairių įrengimų pirkimui, produkcijos pirkimui, darbo vietų steigimui, ar apyvartinių lėtų palaikymui. Kiekviena įmonė turinti nuosavo turto gali kreiptis dėl paskolos gavimo. Tereikės užpildyti reikiamus dokumentus ir gausite norimą paskolą. Aišku, ekspertai įvertint turto vertę ir pagal tai bus nustatyta paskolos suma.

Būsto paskola – ko gero viena populiariausių paskolų, tarp fizinių asmenų. Kas gi nesvajoja apie nuosavą būstą. Būsto paskolos, tai geriausias būdas greitai įsigyti būstą ir kas svarbiausia iškarto jame ir gyventi. Pagal jūsų šeimos pajamas bus nustatyta galima būsto paskolos suma ir terminas per kurį turėsite grąžinti paskolą. Žinoma, kuo didesnės pajamos, tuo didesnę paskolos sumą galėsite gauti.

Vartojamosios paskolos – dar vienas paskolos tipas, kurį renkasi privatūs asmenys. Pagal paskolos tipo pavadinimą, galima suprasti kam skirta ši paskola. Vartojimui. Norite susiremontuoti būstą, tada ši paskola bus naudinga jums. Taip pat nemaža fizinių asmenų šią paskolą ima norėdami įsigyti automobilį, buitinę techniką ar pasikeisti visus buto baldus. Paskolos suma priklauso nuo jūsų gaunamų pajamų ir kredito istorijos. Nepamirškite, kad imant bet kokio tipo paskolą, svarbu, kad laiku mokėtumėte įmokas. Tvarkinga kredito istorija, leis jums pasiimti paskola ne vieną kartą.

Refinansavimas – tai paskolos tipas tiems, kas turi daug greitųjų kreditų paskolų. Niekam ne paslaptis, kad greitųjų kreditų paskolos suteikiamos su didelėmis palūkanomis. Laiko neapmokėjus palūkanų, gaunate baudą ir jūsų įsiskolinimas gali būti perduotas skolų išieškojimo įmonei. Kaip ir imant bet kokią paskolą, būtina tinkamai įvertinti finansines galimybes ir sureguliuoti jūsų finansinius srautus.

Vartojimo paskola studijoms – paskolos pavadinimas jau nurodo, kad bus reikalinga ši paskola. Jeigu norite studijuoti, tačiau mokslas mokamas, tada vartojimo paskola studijoms bus geriausias pasirinkimas. Šių paskolų palūkanos bus nedidelės, tad galėsite studijuoti norimą specialybę ir pagal finansines galimybes dengti paskolą. Aišku, kaip ir imant bet kokio tipo paskolą, svarbu, kad turėtumėte nemažas pajamas. Specialistai prieš teikdami tokio tipo paskolas turės įvertinti jūsų finansines galimybes.