Ar galima užauginti gerą derlių nenaudojant cheminių trąšų? Žinoma, kad taip, ir į pagalbą čia ateis natūralūs substratai, pagaminti neutralizuotų durpių pagrindu. Durpės yra natūralus gamtos produktas, naudojamas grunto kokybei gerinti. Mišiniuose esantys natūralūs komponentai dar labiau sustiprina šią savybę. 

Sužinokite daugiau apie tai, kodėl verta pasinaudoti durpių substratu sodininkystėje ir kokios yra specifinės, konkrečioms augalininkystės sritims pritaikytos šio substrato rūšis.

Profesionalūs substratai

Pagal tipą durpių substratai yra skirstomi tam tikrai sodininkystės rūšiai. Plačiame prekių asortimente rasite įvairių substratų mišinių, skirtų gėlėms, daržovėms auginti, taip pat sėjimui bei kitoms reikmėms. Universalus substratas tiks visoms žemės ūkio reikmėms. 

Visi durpių gaminiai paruošti tik iš aukštos kokybės durpių, tuo užsiima profesionalios ir daug patirties turinčios įmonės. Tokie gaminiai yra natūralūs, visiškai nekenksmingi gamtai, padeda pasiekti maksimalų įmanomą efektą ir gerina derlių.

Egzistuoja daugybė skirtingų rūšių durpių, iš kurių mišinių gaminami substratai. Skirtingų rūšių aukštapelkių durpės pasižymi skirtingomis savybėmis: tam tikru rūgštingumo lygiu, spalva, skirtingu vandens įgeriamumu. 

Profesionalūs tiekėjai pristato visų populiariausių rūšių durpių gaminius, jau paruoštus patogiam vartojimui. Viskas yra tvarkingai suskirstyta pagal Jūsų poreikius. Tereikia tik žinoti, kokių durpių ieškote, o jeigu nežinote, Jus mielai pakonsultuos patyrę specialistai.

Daugiau informacijos apie substratus ir jų rūšis rasite: https://www.rekyva.eu/