Kreipkitės į patyrusius logistikos specialistus ir Jūsų kroviniai bus greitai, saugiai, patikimai pergabenti net į pačius tolimiausius pasaulio kampelius. Vykdomas dalinių ir pilnų krovinių transportavimas tiek jūra, tiek sausuma, moderniomis puspriekabėmis arba laivais. Kreipdamiesi pagalbos pas specialistus gaunate visas reikiamas logistikos paslaugas nuo maršruto parengimo iki dokumentų sutvarkymo ir krovinio paruošimo kelionei. Skaitykite ir sužinokite daugiau apie vykdomus krovinių pervežimus.

Saugios ir patikimos gabenimo sąlygos

Kartais gabenant krovinius į tolimas pasaulio šalis tenka perplaukti net kelias jūras, įveikti tūkstančius kilometrų sausuma sunkiomis oro sąlygomis. Norint išsaugoti reikiamą temperatūrą ir drėgmę, apsaugoti krovinius nuo galimų smūgių bei mechaninių pažeidimų, reikalinga moderni įranga, užtikrinanti įvairaus tipo krovinių saugumą. Moderniomis transporto priemonėmis gali būti gabenami ir dužūs, birūs, specifinių sąlygų reikalaujantys ar net pavojingi kroviniai.

Platus maršrutų tinklas

Tiesioginiai pervežimai vykdomi į daugelį valstybių Europoje ir Azijoje, maršrutų tinklas pastoviai plečiamas ir apima vis daugiau šalių. Esant poreikiui, galimi skirtingų gabenimo būdų derinimai tarpusavyje, t.y. Jūsų krovinys pradžioje gali keliauti sausuma, vėliau jūra, po to vėl sausuma ir t.t. Tai priklauso nuo konkretaus maršruto, kurį parenka logistikos ekspertai. Būkite užtikrinti, jog Jums parinks trumpiausią, koks tik gali būti maršrutą su kuo mažesnėmis sąnaudomis.

Daugiau apie krovinių pervežimą ir teikiamas paslaugas rasite: https://www.baltictransline.lt/