Krautuvų pasirinkimas šiuo metu yra tikrai labai platus, tad norintys įsigyti tokios technikos gana dažnai kelia klausimą, į ką vertėtų atkreipti dėmesį. Taigi, kaip gali būti pasirenkami tinkamiausi krautuvai?

Krautuvų tipai

Šiandien galime rinktis iš įvairių krautuvų tipų: tai gali būti mini krautuvai, teleskopiniai krautuvai, frontaliniai krautuvai, šakiniai krautuvai, ir t.t. Mini krautuvai dažniausiai yra naudojami  namų arba kelių statybai, taip pat jie gali būti pritaikomi žemės ūkio srityse, kasyboje, ir t.t. Renkantis krautuvą visada svarbu pagalvoti apie tai, kokius darbus atliksite, ir tai tikrai padės atrasti palankiausias pasirinkimo galimybes.

Krautuvų priedų pritaikymas

Jei krautuvai gali būti naudojami su įvairiais priedais, tokiu atveju atliekamų darbų spektras gali būti dar platesnis. Kai kurie krautuvai gali būti naudojami su sniego valymo įrenginiais, šakėmis, kaušais, ir t.t., tad pasvarstykite, ar šių priedų pritaikymas tikrai galėtų praversti. Pritaikant įvairius priedus krautuvai gali būti paverčiama daugiafunkcine technika, taigi, palanku įvertinti, ar bus galimybė naudoti įvairius priedus.

Krautuvo gamintojas

Be jokios abejonės, visada yra siekiama, kad pasirinkti krautuvai tarnautų kuo ilgesnį laiką, tad renkantis tinkamiausią techniką svarbu atsižvelgti ir į tai, koks yra jos gamintojas. Kadangi įvairių prekinių ženklų pasirinkimas yra tikrai labai didelis, verta pasidomėti, kuriuos jų klientai yra geriausiai įvertinę, ir tai tikrai leis rasti palankiausias galimybes.

Rekomenduojami šie gamintojai : Manitou, Mustang.

Krautuvo galingumas

Tai – vienas svarbiausių kriterijų, kurį būtina įvertinti renkantis krautuvą. Palanku įvertinti ne tik tai, koks yra krautuvo variklio galingumas, bet taip pat ir tai, kokia yra krautuvo keliamoji galia, į kokį maksimalų aukštį gali būti pakeliami kroviniai, koks gali būti maksimalus krovinių svoris, ir t.t.

Krautuvo kaina

Renkantis krautuvą taip pat dažnais atvejais svarbiu kriterijumi tampa ir šios įrangos kaina. Neretai yra siekiama, kad krautuvai kainuotų kuo pigiau, tačiau pirmiausia vertėtų pasidomėti krautuvų techniniais duomenimis, o tuomet, kai būsite įvertinę, koks krautuvas galėtų geriausiai pasiteisinti, beliks palyginti skirtingų pardavėjų nustatytas kainas. Jei krautuvai bus naudojami ganėtinai retai, tokiu atveju gali praversti krautuvų nuoma – tokia galimybė padės sutaupyti pinigų.

Kiti svarbūs kriterijai

Renkantis krautuvą visada svarbu pasidomėti, ar jo atsarginės dalys yra lengvai prieinamos. Tuo atveju, jei pasirenkami mažai žinomų gamintojų krautuvai, atsarginių dalių paieška gali trukti gana ilgą laiką, tad tuomet, jei siekiate, kad taip nenutiktų, dar iš anksto pasidomėkite, ar nekils keblumų rasti atsarginių dalių.

Jei kiltų dvejonių, kokie krautuvai galėtų geriausiai pasiteisinti, tiesiog kreipkitės į specialistus, kurie jums galės suteikti tikrai naudingos informacijos. Pardavėjai, įvertinę svarbiausius jūsų poreikius, galės pasiūlyti pačių tinkamiausių krautuvų, tad jums priimti tam tikrą sprendimą bus kur kas paprasčiau.

Daugiau apie krautuvus ir jų gamintojus galite paskaityti šioje nuorodoje : https://www.intrac.lt/krautuvai