Kaip jau supratote iš mūsų praėjusių straipsnių serijos, tai padangos gali kainuoti labai įvairiai. Viskas priklauso nuo gamintojo, konkretaus modelio. Aišku, kad perkant internetu jūs tikrai turėtumėte nusipirkti pigiau. Tačiau, ne visada taip būna. Jau ne kartą esame gavę klientų atsiliepimų, kad fizinėse parduotuvės padangos yra pigesnės. Kaip rodo praktika, tiesiog prieš perkant bet kokią prekę, reikia peržiūrėti ne vieną el.parduotuvę ar aplankyti fizines parduotuves. Jeigu gyvenate dideliame mieste, tokiame kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda, tada galite rasti ne vieną specializuotą padangų parduotuvę. Aišku, padangos internetu parduodamos ne vienoje el.parduotuvėje. Peržiūrėjus vien tik paieškos sistemos rodomus rezultatus galima rasti daug parduotuvių. O kur dar įmonių katalogai ar specializuoti elektroninių parduotuvių katalogai, tokie kaip eshops.lt. Tokiose svetainėse rasite daug specializuotų puslapių, kuriuos peržiūrėjus galėsite susidaryti bendrą vaizdą. Niekuomet nepirkite padangų ar aplamai kokio produkto, jeigu peržiiūrėjote tik dvi parduotuves. Gal kai kur bus ženkliai pigiau. Paskaitykite automobilių forumuose skelbiamą informaciją. Čia ne vienas interneto vartotojas noriai dalinasi informacija apie specializuotas elektronines parduotuves. Taip pat galima rasti patarimų, kur kiekviename mieste yra standartinių parduotuvių parduodančių įvairias padangas ženkliai pigiau. Jūsų pareiga, tik susirasti tokią informaciją. Perskambinkite įmones ir sužinokite, kiek kainuos jūsų norimos padangos. Kartais galima nustebti, kaip prekės kaina būna ženkliai mažesnė. Nekalbame apie kelių procentų nuolaidą. Mūsų komandos nariams yra tekę nusipirkti padangas, kurios buvo keturiasdešimt procentų pigiau lyginant su kitomis parduotuvėmis. Tai tik įrodo, kad ieškodami galite rasti naudingų pasiūlymų .

Kaip gauti įmonių naujienas?

Dar vienas labai naudingas variantas yra tiesiog prenumeruoti įmonių naujienas. Internete nesunkiai rasite svetaines, kuriose siūloma užsisakyti konkrečios įmonės naujienlaiškius. Aišku, taip pat yra visiems gerai žinomos svetainės, kuriose skelbiamos įvairių kompanijų akcijos. Taigi, kodėl gi jums nesusiradus tokių svetainių ir neperžiūrėjus naujausių pranešimų apie būsimas akcijas.

Ar verta pirkti naudotas padangas?

Klausimas tikrai nėra labai lengvas. Daugelis galvoja, kad visada geriausia rinktis tik naujas padangas. Aišku, kad pritarsime šiai nuomonei, tačiau pasitaiko atveju, kada naudotos padangos yra ženkliai geresnės. Juk šiuo metu rinkoje yra daug neaiškių gamintojų, kurie siūlo tiesiog pigų produktą. Nelabai kas gilinasi į jo kokybę. Perkant tokias padangas natūralu, kad turėsite pigų ir prastą produktą.