Kai pritrūksta pinigų, žinome, jog galime pasinaudoti greitųjų kreditų paslaugomis. Tačiau ar žinote, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis kreditą? Keli aspektai ypatingai svarbūs, kadangi teisingai pasirinkus galime sutaupyti labai daug, o suklydę labai daug prarasti, kad taip nenutiktų, pateiksime kelis patarimus. Pirmiausia, reikėtų pažiūrėti kuo daugiau variantų, kuriuos siūlo įvairios įmonės, o tai galima padaryti pasinaudojus internetu ir Google paieškos sistema. Kai jau radote nemažai variantų, įdėmiai paskaitykite kiekvieno iš jų sąlygas ir atkreipkite dėmesį į porą dalykų. Pirmasis yra palūkanos, būtent nuo jų dydžio priklauso, kiek vėliau turėsite sumokėti papildomai grąžindami kreditą, taigi, kuo jos mažesnės, tuo kreditas atsieis pigiau. Kitas, ne mažiau svarbus dalykas yra grąžinimo terminai. Čia svarbu pagalvoti, ar spėsite juos įvykdyti, kadangi priešingu atveju gali tekti nemažai sumokėti už pavėlavimą.

Ar greitąjį kreditą tikrai įmanoma gauti taip greitai?

Nors dažniausiai reklamuojama, kad būtent taip ir yra, tačiau daugumai, kas nėra su tuo susidūręs, gali kilti klausimas, ar tikrai taip ir yra. O atsakymas – taip. Kartais kreditą galima gauti per keletą minučių ir šis laikas priklauso tik nuo vieno dalyko, per kiek sutvarkomi greitieji kreditai  (https://www.ecocredit.lt/greitieji-kreditai/) ir visi formalumai arba, kitaip sakant, kiek užtrunka pasirašyti dokumentus, sutartis. Net jeigu kreditas imamas ne grynais pinigais, bankinis pavedimas ateina labai greitai. Todėl toks pavadinimas šiems kreditams suteiktas ne be pagrindo.

Kuo skiriasi banko paskola ir greitieji kreditai?

Toks klausimas kilti gali ne vienam, kadangi tiek vienu, tiek kitu atveju jums yra paskolinami pinigai. Tačiau, kaip patys pavadinimai išduoda, vienu atveju pinigus galima gauti greitai, o kitu atveju jums teks kreiptis į banką. Tai ir yra pagrindinis skirtumas, gauti paskolą iš banko užtrunka gerokai ilgiau, negu gauti greitąjį kreditą. Visa kita yra specifiniai niuansai, tokie kaip grąžinimo terminas, kuris bankinių paskolų yra gerokai didesnis, taip pat palūkanos, kurios greitųjų kreditų, dažniausiai, yra didesnės, bei įvairios sutarties sąlygos. Taigi, skirtumų yra, o pasirinkimas tarp šių dviejų skolinimosi būdų yra kiekvienam individualus, priklausomai nuo asmeninių poreikių.