Fasadas – viena reikšmingiausių namo sudedamųjų dalių, kuri gali užtikrinti, kad Jūsų gyvenimas namuose bus šiltas, jaukus ir labai malonus. Apskritai statybininkai tikrai labai daug kalba apie fasadą, tad šiuo atveju labai svarbu įvertinti smulkmenas, kurios garantuoja, kad ne tik jo apšiltinimas ir apsaugojimas nuo kitų aplinkos dirgiklių nei sniegas bei šaltis, tačiau ir dekoravimas bus atliktas profesionaliai ir taip užsitikrinamas pats geriausias ir ilgiausiai naudojamas rezultatas.

Apšiltinimas ir fasado apdaila, kuri leis gyventi komfortabiliau

Fasado apdaila gali būti atliekama labai skirtingais būdais. Dažymas profesionaliomis priemonėmis, kurios ne tik suteikia išvaizdą, tačiau tuo pačiu ir turi daugiau funkcijų – geriausias pasirinkimas.  Tiesa, žiemos metu tvarkyti bet kokio pastato fasadą nėra geras sprendimas. Labai svarbu laikytis priemonių technologinių reikalavimų, o juose dažniausiai rekomenduojama pasirinkti dažymui kuo sausesnę ir šiltesnę dieną. Juk netinkamas klimatas gali trukdyti dažams pasiekti tokį rezultatą, koks buvo nurodytas. O tinkama dažymo technologija ir oro sąlygos – kur kas reikšmingesnis veiksnys nei galėjote pagalvoti. Tinkamos oro sąlygos padės pasiekti norimą rezultatą, tad nereiktų jo bandyti siekti žiemos metu.

Pirmiausia visada naudinga apšiltinti fasadą. Šiuo metu taip pat galima rasti labai daug pačių įvairiausių apšiltinimo medžiagų, tad pradėjus ieškoti  tikrai gali apsukti galva. Žinoma, siūlome vertinti tai, kad apšiltinimo metu visada verta investuoti didesnius pinigus, kad paskui galėtumėte būti ramus, kad visas procesas patenkins Jūsų poreikius ir leis ilgis metu nesukti galvos dėl funkcionalumo. Kai fasadas jau apšiltinas – tokiu atveju reikalinga fasado apdaila, kuri ne tik padės namui puikiai atrodyti, tačiau tuo pačiu suteiks dar vieną apsauginį sluoksnį.

Ar verta samdytis profesionalus?

Akivaizdu, kad fasado apdaila neturėtų būti dedama žiemos metu, kadangi tokiu atveju aplinkos dirgikliai gali paprasčiausiai jai pakenkti. Tačiau šiuo atveju taip pat reikia sudėti pliusus ir minusus, kurie gali padėti apsispręsti, ar geriau pačiam atlikti visus darbus, ar verta investuoti į specialistus, kurie visą padarys už jus.

Šiuo atveju siūlome suprastai tai, kad fasado apdaila tinko bei dažų mišiniu dengiasi labai paprastai, tad daugelis žmonių džiaugiasi, kad jiems nereikia nei labai daug pastangų, nei labai daug laiko, kol pavyks pasiekti tokį rezultatą, kuris patenkins poreikius. Taigi, šiuo atveju dažniausiai nereikalingi ir specialistai, kadangi labai nesunkiai galima visus darbus atlikti pačiam. Ypač tokiu atveju, kai šiuo metu geriausias pagalbininkas Jums yra ne tik instrukcija, kurioje galite rasti visą reikalingą info, tačiau tuo pačiu ir internete esanti info, kuri labai palengvina paieškas ir garantuoja, kad galiausiai su visais darbais susitvarkysite pats. Ir ne tik juos atliksite, tačiau juos atliksite puikiai.

Kiek laiko dekoruotas fasadas mums tarnaus?

Jeigu susiraskite kokybiškas priemones, kurių funkcionalumas patenkins Jūsų poreikius, tokiu atveju galite būti tikras, kad pavyks gauti našius rezultatus ir tuo pačiu fasadas Jums tarnaus ilga bei kokybiškai. Šiuo metu pasirinkimas labai platus, tad sunku atskirti, kurios medžiagos tikrai labai ilgai tarnaus, o kurios netekins poreikių. Visgi, viskas tikrai įmanoma. Svarbiausia tai, kad kokybiškos medžiagos leis dėl nieko nesukti galvos ir džiaugtis tarnausiančiomis medžiagomis bent jau derą dešimtį metų. Ir daugiau jokios pagalbos, jokių investicijų, kadangi gera kokybė tarnaus ilgai.