Vilniaus mieste kiekvienais metais parduodama daug plastikinių langų. Taip pat didelis kiekis klientų užsisako balkonų stiklinimo paslaugą. Tiems, kas pirmą kartą ruošiasi pirkti plastikinius langus, plastikines duris ar užsisakinėti balkonų stiklinimas paslaugą naudinga žinoti specialistų patarimus. Pirmiausia, prieš perkant tokius produktus, reikia gerai suprasti kokių gamintojų yra, kokie stiklo paketai geriausi, kokį profilį rinktis? Taigi, šiandien turime puikias galimybes įsigyti kokybiškus plastikinius langus. Didelis asortimentas įtakoja ir vis gerėjančią produktų kokybę. Lietuvoje yra keletas kompanijų, kurių prekių ženklai gerai žinomi visoje Europoje. Rekomenduojame rinktis: VEKA, REHAU, ALUPLAST, KBE, GELAN plastikinių langų profilius. Šioms kompanijos siūlo ne tik langus, tačiau ir plastikines duris, terasinių durų sistemas ar stiklo paketus skirtus balkonų stiklinimui. Natūralu, kad storiausi stiklo paketai yra ir šilčiausi. Tiems klientams, kuriems svarbus techniniai parametrai siūlome rinktis trijų, keturių ar net šešių stiklų paketus. Visi plastikinių langų profiliai gali būti skirstomi tris pagrindines grupes. Pirmoji, tai pigių langų kategorija. Į ją patenka žemiausių techninių parametrų profiliai. Aišku, pagal kategorijos pavadinimą galime spręsti, kad tai ir pigiausi langai. Antra kategorija, tai šilti arba dar vadinami „EKO“ langai. Trečia – šilčiausi, „PREMIUM“ klasės profiliai.

Kiek kainuoja balkonų stiklinimas?

Balkonų stiklinimo kainos prasideda nuo trijų, keturių šimtų eurų. Kaina didėja priklausomai nuo balkono dydžio ar profilio kategorijos. Nepamirškite, kad balkonas turi būti profesionaliai įstiklintas. Laikantis visų techninių reikalavimų. Jeigu nepatyręs meistras blogai sumontuos stiklo paketus, tada sumažės langų techniniai parametrai arba langai tiesiog trumpiau tarnaus.

Ar skiriasi paslaugos kainos Vilniuje ir Kaune?

Kiekviename mieste galima užsisakyti balkonų stiklinimo paslaugą. Šiuo metu rinkoje daug įmonių, kurios siūlo tokias paslaugas. Taip pat daug gamintojų, kurių produkcija atkeliauja tiek iš Lenkijos ar Vokietijos. Dalis langų yra gaminami Lietuvoje. Gerai žinomi Lietuvos langų gamintojai sukuria produktus, kurie atitinka aukščiausius kokybės standartus.

Eksperto patarimai klientams

Vienas pagrindinių patarimų, tai neskubėti perkant plastikinius langus ar užsisakant balkonų stiklinimo paslaugą. Šiandien rinkoje yra didelė pasiūla, tad klientai gali įšsirinkti geriausiai jų poreikius atitinkančius produktus. Nuo ko viską pradėti? Kaip jau minėjome, pirmiausia reikia susipažinti su produktais, jų kainomis ir techniniai parametrais. Kada gerai suprasite kuo skiriasi vienas profilis nuo kito, tada galėsite profesionaliai išsirinkti tinkamiausią plastikinių langų profilį. Koks langų gamintojas geriausias? Į šį ir kitus klausimus atsakysime kituose specializuotose straipsniuose.