Artėja savaitgalis ir planuojate pailsėti? Norite paminėti svarbią dieną? O gal būt švenčiate gimtadienį? Tikriausiai daugelis sutiktų, kad tokiomis progomis reikalingi alkoholiniai gėrimai. Tai vienas iš būdų atsipalaiduoti ir pailsėti nuo darbų. Šiandieninėje rinkoje yra ypač gausus gėrimų pasirinkimas. Kiekvienas klientas ras jam labiausiai patinkančių gėrimų. Jeigu peržvelgsite kokius gėrimus galima įsigyti, tada pamatysite, kad kiekvieno alkoholinio gėrimo rūšiai yra daug tipų. Alkoholiniai gėrimai ir jų tipai yra labai įvairūs. Galima rinktis silpnesnius gėrimus arba stipresnius. Viskas priklauso nuo jūsų norų. Ieškantiems išskirtinių skonių vertėtų išbandyti įvairias vyno rūšis. Šio gėrimo yra ypač didelis gamintojų pasirinkimas. Niekam ne paslaptis, kad Prancūzija, Italija ar Ispanija yra lyderiaujančios valstybės pagal pagaminamo vyno kiekius. Šiose valstybėse veikiančios gamyklos, daryklos savo produkciją eksportuoja į visą pasaulį. Ieškantiems alaus, vertėtų įvertinti Lietuvišką alų. Turime kuo didžiuotis. Lietuvoje pagaminama produkcija teigiamai vertinama visoje Europoje. Daugelis užsieniečių jau įvertino Lietuviškus alaus brendus ir reguliariai perka šia produkciją. Tiems, kas jau išbandė vietinę produkciją, rekomenduojame paragauti Čekiško, Vokiško ar Belgiško alaus. Šiose valstybėse yra susiformavusios senos alaus gėrimo tradicijos, tad galite rasti itin išskirtinius alaus skonius.

Brendis vs konjakas

Ką rinktis brendį ar konjaką? Klausimas, kurį gana dažnai užduoda vartotojai. Norite paminėti reikšmingą dieną, tad reikia ir atitinkamo gėrimo. Šiuo atveju galima rinktis iš itin didelio alkoholinių gėrimų pasirinkimo. Tiek brendžio, tiek konjako rasite daug rūšių. Vieni brangesni, kiti pigesni, tačiau abu gėrimus tolygiai lyginti nelabai galima. Pirmiausia, tai skiriasi jų gamybos technologijos. Antra, kiekvienas iš gėrimų turi skirtingas gėrimo tradicijas, tad gėrimai, kurie gali būti vartojami, tačiau sakyti, kad brendis ar konjakas yra geresnis gėrimas nėra tikslinga. Jeigu peržvelgsite alkoholinių gėrimų pasirinkimą, tada pamatysite, kad tiek brendžio, tiek konjako galite nusipirkti pagal įvairias kainos kategorijas ar jo brandinimo terminus.

Aludario patarimai renkantis alų

Atrodytų paprastas gėrimas, tačiau kada pamatote itin didelį alaus asortimentą, reikalingi profesionalūs patarimai, kad galėtumėte išsirinkti tinkamiausią gėrimą. Nuo ko gi pradėti alaus paieškas? Profesionalus aludaris pirmiausia pataria nusistatyti kokio stiprumo alaus norėsite. Juk šiandien galima įsigyti silpno vos keturių procentų stiprumo alaus ar net itin stipraus dešimties, vienuolikos laipsnių alus. Kodėl būtina nusistatyti stiprumą? Kada žinosite, kokio stiprumo alaus norite, tada bus lengviau rinktis tarp didelio alaus asortimento.